
Виготовлення та установка водонапірних башт Рожновського Черкаси

Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Виготовлення водонапірних веж Рожновського
В Україні широко використовуються водонапірні вежі Рожновського, виготовлені та встановлені виробником UGM. Вони забезпечують підприємства та населені пункти водою, створюють запас для пожежогасіння та виробничих потреб, а також сприяють рівномірному подачі води. Ці конструкції відрізняються простотою та надійністю в експлуатації.
Конструкція водонапірної вежі Рожновського
Водонапірна вежа Рожновського – металева конструкція, зварена зі сталевого листа та закріплена до закладних деталей монолітного залізобетонного фундаменту.
Вежа складається з:
циліндричного водонапірного бака з дном конічної форми, об'ємом 15, 25 або 50 м³;
циліндричною заповнюваною водою опори висотою 9, 12, 15, 18 м.
Об'єм бака та висота вежі визначається проектом на основі гідравлічних розрахунків системи водопостачання або пряжки ландшафтом. Фарбування металоконструкцій проводиться в три шари, колір визначається з архітектурних міркувань. Внутрішні поверхні бака та опори по необхідності покриваються харчовими емалями.
Виготовлення елементів вежі на заводі UGM проводиться у декілька етапів:
Розкрийте листя.
Вальцювання плоских заготовок
Зварювання заготовок
Зварювання обох сторін між собою, встановлення кілець жорсткості та розпірок, які дозволяють баку та опорі зберігати форму та не деформувати конструкцію.
Приварювання обичайок люків
Складання бані та опори башти в єдину конструкцію
Установка подавальної, відвідної та переливної труб та патрубків вежі.
Після виготовлення всіх елементів проводиться ґрунтування металоконструкцій, а паспорт водонапірної башти оформляється після контрольного збирання. Для транспортування веж зазвичай використовують напівпричепи або трал-довгомір, якщо вежа перевозиться в зібраному вигляді.
Установка-монтаж вежі Рожновського у проектне положення на фундамент
Виробник UGM – виконуємо монтаж водонапірних веж Рожновського по всій території України.
Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг, Запоріжжя,
Кіровоград(Кропивницький), Харків, Полтава, Херсон, Хмельницький, Миколаїв,
Вінниця, Волинь, Донецьк, Житомир, Закарпаття, Івано-Франківськ,
Київ, Львів, Луганськ, Миколаїв, Одеса, Суми, Рівне, Тернопіль,
Черкаси, Чернігів, Чернівці, АР Крим.
Встановлення вежі в проектне положення здійснюється за допомогою автокрана. Підйом конструкції виконується стропом або сергами відповідної вантажопідйомності, який охоплює підйомні петлі. Вирівнювання конструкції здійснюється за допомогою теодоліту та інших приладів. Після цього опорна частина вежі приварюється до закладних деталей фундаменту або анкерні шпильки, закріплюються розтяжки, наноситься обмазувальна гідроізоляція, після чого проводиться обвал нижньої частини вежі.